Goede voornemens, ook voor uw hond!

Gezond 2021 beginnen; goede voornemens voor u en uw huisdier

Allereerst natuurlijk ook van ons de allerbeste wensen voor 2021!

Afgelopen jaarwisseling was er één die totaal anders was dan andere. Hopelijk zijn u en uw hond de jaarwisseling goed doorgekomen en heeft de trouwe viervoeter niet teveel last gehad van mensen die toch nog gingen knallen. Nu is het moment dat goede voornemens waar gemaakt moeten worden. Veel mensen beloven zichzelf vanaf januari een goede start. Maar welke goede voornemens kunt u maken voor uw hond?

Denkt u aan goede voornemens, dan denkt u waarschijnlijk aan meer lichaamsbeweging. Voor uw hond is dat natuurlijk ook gezond! Zeker als uw hond toch al moet afvallen. Niet alleen het gewicht blijft in orde, ook de spieren en pezen worden sterker en fitter, waardoor hij of zij minder snel last krijgt van gewrichtsproblemen. Daarbij stimuleert wandelen de spijsvertering van honden. Houdt u zelf minder van wandelen of bent u hiertoe minder in staat? Spelen met de hond is dan een goed alternatief! En tot slot: geef uw hond regelmatig een lekkere aai over de bol in het nieuwe jaar!

Voor vragen over het gewicht van uw hond kunt u altijd terecht bij de praktijk.
Bel: 036-5221521
Mail: info@dierenartsenpraktijkflevoland.nl
Of bezoek de website op www.dierenartsenpraktijkflevoland.nl