Jonge hond cursus

Jonge hond cursus volg je na de puppycursus.

Wat leer je er? Allereerst allerlei oefeningen die handig zijn in het dagelijks leven, zoals ‘zit’, ‘af’, ‘hier komen’, ‘los’ laten van voorwerpen als jij daar om vraagt en het netjes meelopen aan de riem. Daarnaast oefen je allerlei situaties die eraan bijdragen dat het plezierig ‘samen wonen’ met de hond is. Daarbij kun je denken aan het voorkomen van najagen, niet tegen mensen en kinderen opspringen en dergelijke. Maar ook uitdagende hersenspelletjes komen aan bod.

Een hond die goed luistert, mag nou eenmaal meer! Het begrijpen van elkaar vinden we erg belangrijk, in elke goede relatie is communicatie en respect nu eenmaal essentieel!

Na deze cursus beheerst jouw hond de basisoefeningen en kan hij doorstromen naar de pubercursus.

Leeftijd: tot 9 maanden